Andulasyon Teknolojisi ile Bölgesel Zayıflamak

Andulasyon Teknolojisi ile Bölgesel Zayıflamak

Andulasyon Teknolojisi İle Bölgesel Zayıflamak

Günümüzde, zayıflama konusunda etkili olduğunu kanıtlamış yöntemlerden birisi de andulasyon terapisidir. Andulasyon terapisi bölgesel zayıflama söz konusunda olduğunda en etkili yöntemlerden birisidir. Bunun yanı sıra, andulasyon, kişiyi hem fiziksel hem de zihinsel olarak rahatlatır. Andulasyon terapisi ile ortalama 20 seansta aşırı kilolarınızdan kurtulabilmeniz mümkündür. Terapi süreci kişiden kişiye göre değişiklik gösterebileceğinden daha fazla detay için terapiyi almayı düşündüğünüz yer ile iletişime geçmenizi öneririz.

Andulasyon terapisi alanında uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır. Her seansta 15 dakikalık zaman aralıklarıyla terapi alarak sadece zayıflamakla kalmaz aynı zamanda vücudunuza beyninize yayılan pozitif enerji vücudunuzdaki sıvıları harekete geçirerek metabolizmanızı hızlandırıp bölgesel zayıflamaya yardımcı olur.

Andulasyon Terapisi Nasıl Yapılır?

Andulasyon teknolojisi; organizmanın vücudundaki sistemleri ve hücre gelişimlerini destekleyen, dokularda biyolojik rezonans titreşimleri üreten bir teknolojidir. Bu teknoloji mekanik vibrasyon ve kızılötesi derin ısının kombinasyonlarından oluşmaktadır.

Andulasyon Terapisi Bana Nasıl Yardımcı Olur?

Andulasyon terapisi, yukarıda da belirttiğimiz gibi vücudunuzu rahatlatır. Sadece bu faydası bile kilo vermek için yapmak gereken şeyler listesinde en başa yazılabilir. Rahat bir vücut rahat bir uyku demektir, rahat ve derin bir uyku ise zayıflama söz konusu olduğunda asla göz ardı edilmemesi gereken bir konudur. Yapılan bilimsel araştırmalar bizlere uyku düzeni  bozuk olan kişilerin obeziteye yakalanmaya daha açık olduklarını göstermiştir. Elbette, sadece uyku düzeni değil aynı zamanda stres de obezite ve benzeri rahatsızlıklara yol açabilir. Bu da vücudunuzu rahatlatan andulasyon teknolojisi sayesinde obezite ve benzeri rahatsızlıklara yakalanma riskinizin düşeceği anlamına gelmektedir.

Andulasyon terapisi aynı zamanda pozitif frekans ışınları yayarak akut, kronik ağrıların bulunduğu bölgeleri rahatlatır. Andulasyon teknolojisinin iç organların yağlanmasını önlediği de bilinen bir gerçektir. Bunun yanında erken yaşlanma, bel ve fıtık ağrıları, selülit ve benzeri sorunlara karşı da andulasyon teknolojisinin etkili bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz. Kısacası, andulasyon teknolojisi sizi fazla kilolarınızdan kurtarmakla kalmaz aynı zamanda obeziteye yakalanma riskinizi de düşürür ve vücudunuzdaki ağrıları azaltarak rahatlamanızı sağlar.

Andulasyon Terapisi Kimler Tarafından Gerçekleştirilir

Andulasyon terapisi en etkili zayıflama araçlarından birisi olup profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, andulasyon terapisini uzman doktorlar gerçekleştirir.

Andulasyon Terapisi Ne Sıklıkla yapılır

Elbette terapilerin süreleri ve sıklıkları yaptıracağınız yerden yere değişiklik gösterebilir. Ancak, andulasyon terapisi genellikle 15 ile 20 seans arasında yapılır. Seanslar genellikle haftada 2 veya 3 gün olacak şekilde yapılır.

Andulasyon Terapisi Fiyatları Nasıldır?

Günümüzde pek çok işletme andulasyon terapisi hizmeti vermektedir. Bu noktada, hizmetin fiyatından çok hizmeti sunan yerdeki doktorların tecrübeleri, alanlarında uzman olup olmadıkları ve hizmetten ne kadar memnun kalacağınız gibi detaylar önemlidir. Andulasyon terapisi ile ilgili fiyat ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Yorumlar (0)

Yorum Yazın

Kategoriler

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!